Úklid společných prostor

Proč zvolit úklidovou firmu

Spolupráce s úklidovou firmou pro čištění společných prostor bytových domů je tím nejelegantnějším řešením. Společenstvu i jednotlivým vlastníkům usnadní rozhodování o provádění úklidu společných prostor. Zároveň šetříme Váš čas a energii, můžeme poskytovat i další úklidové služby. Spolupráce s úklidovou firmou se vyplatí.

Proč vybrat právě naši společnost.

Nejvyšší kvalita. To je hlavní důvod proč spolupracovat s námi. Nechceme se pyšnit nejnižší cenou, cenou za kterou se bude čistit pochybnými prostředky nemotivovanými zaměstnanci. Nabízíme Vám ten nejlepší poměr kvalita/cena! Jsme profesionálové s bohatými zkušenostmi s úklidem bytových domů, a proto víme, že naše služby se Vám vyplatí. Jen u pravidelného úklidu ale nekončíme! Pro stále klienty nabízíme výhodné slevy na doplňkové služby například mytí oken, nabídku sestavíme individuálně přesně podle vašich potřeb, jsme kdykoliv k dispozici pro Vaše požadavky, jsme flexibilní a veškeré dotazy či připomínky řešíme obratem. To jsou jen některé výhody spolupráce s námi. Kontaktujte nás, a jistě již z prvních jednání s námi pochopíte, že nabízíme tu nejvyšší kvalitu služeb a víme, co děláme.

Co úklid zahrnuje

To je jen na Vás! Náš úklid je flexibilní a vždy se snažíme maximálně přizpůsobit požadavkům klientů. Každé prostory vždy pečlivě prohlídneme a doporučíme postupy úklidu. Které z našich služeb se rozhodnete využít je čistě na Vás. Každý náš úklid probíhá s použitím té nejlepší úklidové chemie, naši zaměstnanci jsou profesionálové s osobní zodpovědností za kvalitu práce a sami kontrolujeme výslednou kvalitu služeb!
V rámci úklidu společných prostor nabízíme například:

  • čištění kabiny výtahu, stěn výtahu, tabla a případného zrcadla
  • mytí a desinfekci podlah včetně schodiště
  • otírání a čištění zábradlí
  • čištění zvonků, schránek a svítidel, venkovního vybavení
  • mytí a čištění venkovních prostor například sbírání odpadků či hrabání listí nebo v zimě úklidu sněhu
  • čištění a mytí vstupních dveří a osvětlení

Každý požadavek našich klientů individuálně vyřešíme, navíc je možné provádět občasně a za zvýhodněné ceny například mytí oken, čištění fasády, či sekání trávy.

Kontaktujte nás ihned! Ušetříme Váš čas a nervy. Spolupráce s námi bude vždy probíhat bezproblémově, koneckonců Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší reklamou a zároveň tou nejlepší odměnou.

Chci vědět víc