Ladovská zima za okny je nádherný pohled. Pokud ovšem nemusíte zrovna udržovat velkou průmyslovou plochu či schodiště a chodníky u škol, nemocnic, kanceláří nebo hotelu. Tyto prostory musí samozřejmě bezpodmínečně fungovat i při nejtřeskutější zimě a největším náporu sněhu.

Úklid sněhu je také úklid, tudíž jej naše úklidová firma samozřejměnabízí mezi svými širokými službami. Zajistíme schůdnost chodníků a sjízdnost cest za každého počasí a poradíme si s každým povrchem. Provedeme pro Vás jednorázový i pravidelný úklid a plně zajistíme stoprocentní splnění Vašich požadavku.

A na co vlastně využít při odklízení sněhu služeb úklidové firmy, když sníh zase tolik neváží? Úklid sněhu zpravidla vyžaduje speciální vybavení, ať už se jedná o sněhové frézy a bagříky, nebo různá hrabla, škrabky na led a posypové směsi Pokud by si měl každý živnostník či škola tyto prostředky a nástroje kupovat a udržovat jednalo by se o neúměrně velkou investici do věcí, které jsou potřeba jen několikrát do roka, navíc odklízení sněhu zabírá Vás čas, který je lépe věnovat produktivnější práci.

Hlavní výhody

  • flexibilita – úklid sněhu provedeme kdykoli bude třeba
  • ušetříte místo a peníze za vybavení pro úklid sněhu
  • můžete se věnovat pouze předmětu svého podnikání a nikoli sněhu

Jsme profesionální a kvalitní úklidová firma proto dbáme na kvalitu odvedené práce, která je naši vizitkou stejně jako ostatní úklid, i na kvalitu a nezávadnost použitých prostředků, především posypových směcí. Proto pro posyp využíváme speciální, k tomu účelu schválené a vyrobené směsi, které zaručeně neohrožují životní prostředí ani zdraví.

Chcete-li se zbavit starostí a námahy se kterou souvisí každý rok úklid sněhu, obraťte se na nás. Protože existuje jen jeden spolehlivější a pohodlnější způsob jak se zbavit sněhu, než povolat naši úklidovou firmu, a tím je odjet za teplem a počkat si až sníh roztaje a odteče. Ačkoliv bychom chtěli, to si většina lidí nemůže dovolit, a proto je tu naše firma, za teplem Vás sice nepošleme, ale sněhových starostí Vás zbavíme.

Chci vědět víc