Úklidové služby školám a školkám

V poslední době se stává trendem, že školky a školky, nezávisle na tom, zda jsou řízené státem nebo ne, využívají služeb úklidové firmy. Pokud přemýšlíte o podobné spolupráci, následující řádky Vám mohou pomoci při rozhodování.

Co může škole přinést spolupráce s úklidovou firmou?

  • Usnadnění administrativy. Soustřeďte se na administrativu důležitějších věcí a starosti o daně, docházku či výběr personálu úklidu nechte na nás.
  • Jistota skutečné čistoty. Jelikož smlouva zaručuje provedení služby a jde o naši reputaci, můžete se vždy spolehnout na 100% čistotu, kvalitu provedení kontrolujeme sami a rovněž hlídáme profesionalitu našeho personálu
  • Uklizeno bez starostí. Personál a jeho kontrola není jediným kritériem pro čistotu, zajištění úklidových prostředků, hadrů a jiných pomůcek samozřejmě taktéž zajišťujeme sami. Vy se tak můžete soustředit na samotný chod školy.
  • Šetříme Vaše finance. O peníze jde dnes až v první řadě, ať už státní či soukromé, školy mívají často napnutý rozpočet, který zdánlivě brání využití našich služeb. Ale díky tomu, že jako profesionálové nakupujeme výrobky velkoobjemově, můžeme Vám nabídnout častokrát výhodnější cenu, než zajišťovat úklid svépomocí.

Úklid pro školy

Jak úklid probíhá?

Úklid bude vždy probíhat tak, jak potřebujete vy, každou poptávku seriózně zpracujeme, po prohlídce prostor doporučíme postup úklidu a dohodneme s Vámi tu nejlepší variantu. Vždy Vám však poskytneme maximální čistotu. V prostorech škol a školek používáme s ohledem na děti absolutně nezávadnou desinfekci s příjemnou vůní. Zodpovědný a důkladný přístup k čištění všech svěřených prostor je samozřejmostí.

Další služby pro školy a školky

V rámci komplexní úklidové péče samozřejmě nejde jen o úklid. Nabízíme proto mnohé další služby, které můžete v případě zájmu využívat pravidelně, nebo jen když je třeba. Můžete využít například:

  • strojní čištění parket v tělocvičně,
  • údržbu zeleně
  • odklízení sněhu venku.
  • V případě zájmu zajistíme zároveň úklid kuchyně, která ve vytíženém školním provozu potřebuje účinnou péči a maximální čistotu

Obraťte se na nás

Pokud Vás tato nabídka zajímá, nebo máte další dotazy, obraťte se na nás! Jsme Vám kdykoliv k dispozici a rádi zodpovíme veškeré dotazy. Jsme profesionálové s odpovědným přístupem, proto s Vámi v případě zájmu dohodneme prohlídku, během které Vám rádi podrobně vysvětlíme všechny dostupné služby, jaké prostředky budou použity a kdy bude úklid probíhat a připravíme cenovou nabídku.

Při využití našich služeb máte nárok na zvýhodněnou cenu pro ostatní naše úklidové služby, můžete tak výhodně využít třeba čištění koberců, mytí oken, čištění digestoří a vzduchotechniky a další služby.

Chci vědět víc