Strojní čištění garáží

Čistota je potřeba všude a nejen kvůli vzhledu. To platí i pro garáže, ačkoliv je úklid garáží často podceňován, nevyplatí se to. Nabízíme Vám rychlé a efektivní strojní čištění garáží. Nejen většina kancelářských budov má vlastní garážová stání. Tato stání je třeba pečlivě udržovat, protože s každým autem se do prostoru garáží dostává množství nečistot, které může časem dokonce poškodit betonovou podlahu garáže. Úklid garáží od naší společnosti můžete využít jako součást pravidelného úklidu či jako jednorázový úklid.

Úklid garáží – k čemu je to dobré

Čistota je vždy prvním předpokladem reprezentativnosti. Garáž je zároveň první částí budovy, kterou uvidí přijíždějící řidiči. Proto je výhodné udržovat garáže v čistotě. Pravidelný úklid navíc zvyšuje životnost vaší garáže.

Strojní čištění garáží

Jak probíhá čištění garáží?

  • Vysávání. Průmyslový vysavač nejdříve odstraní všechny hrubé nečistoty jako kamínky, bahno atd., tyto nečistoty narušují betonový povrch, poškozují pneumatiky a jiné.
  • Vykartáčování. Pro dokonalou čistotu a lesk je povrch poté ošetřen strojem s rotačním kartáčem, ten odstraní nečistoty z póru povrchu a menší nečistoty
  • Ochrana. Během čištění je do roztoku v kartáčovacím stroji přidána speciální ochrana pro betonové povrchy, to usnadní budoucí údržbu a prodlouží životnost povrchu.

Jak často čištění provádět.

Nejlépe je, jako všechny úklidové služby, čištění garáží využívat pravidelně. Zajistíme Vám samozřejmě rádi i jednorázový úklid, který nemá takový ochranný efekt, ale čistota bude srovnatelná. Frekvence čištění garáží závisí na více faktorech, především počasí a provozu v garážích. Během léta stačí v garážích bytových domů s relativně malým provozem úklid jednou za 3-4 měsíce, u vytěžovaných garáží kancelářských budou alespoň jednou za 2,5 až 3 měsíce. Během zimy, kdy se do garáží dostává ve velké míře sníh a agresivní sůl je dobré uklízet každých 14 dní až 3 týdny.

Jaká je cena?

Cena rovněž záleží na mnoha faktorech, jako je každý úklid individuální, stejně tak i jeho cena. Cenově nejlepší variantou je využít čištění garáží v rámci komplexních úklidových služeb. Vždy se pokusíme pro Vás sestavit tu nejvýhodnější a nejužitečnější nabídku

Kontakt a další úklidové služby

Jsme tu pro Vás kdykoliv nás potřebujete kontaktovat, jsme tu pro Vás 24 hodin denně a rádi pro Vás zdarma připravíme cenovou nabídku. Samozřejmě provádíme i všechny ostatní úklidové služby. Čistota jde ruku v ruce s dobrou reprezentací firmy, proto nepodceňujte čištění garáží.

Chci vědět víc