Vlastníte či provozujete hotel nebo restauraci, vše zvládáte sami jen se svými zaměstnanci a myslíte si, že Vám úklidová firma nebo úklidová agentura nemá co nabídnout? I když to tak nemusí vypadat, úklidová firma nezajišťuje pouze úklid a stále bdí jako Vaše pojistka. Jakto? Kdykoli se totiž může stát, že někteří Vaši zaměstnanci nebudou moci, ať už z jakéhokoli důvodu, nastoupit do práce nebo zastat určitou činnost. Co teď? Hosté čekají a Vy nemáte nikoho, kdo by plnil jejich přání a udržoval hotel či restauraci v pořádku. A to je právě okamžik, kdy přijde na řadu úklidová firma.

Naše úklidová firma zajišťuje pomocný personál do hotelů a restaurací, který Vás kdykoli zbaví problémů s nedostatkem pracovních sil. Náš pomocný personál zvládne vše, co bude třeba. Vypomůže v kuchyni, provede běžný úklid menšího rozsahu nebo jinak nahradí Vaše vlastní zaměstnance.

Hlavní výhody

  • nemusíte náhle hledat nové zaměstnance
  • zodpovědné pracovníky k Vám pošleme ve velmi krátké době
  • není problém se sebekratší dobou úvazku

Náš pomocný personál využijete nejen při náhlé indispozici vlastních zaměstnanců, ale také třeba při náročných a výjimečných akcích, na které je vždy potřeba více personálu. Bez nás by mohlo být problematické shánět pro náhle objednanou návštěvu habešského císaře dostatek zodpovědných pracovních sil. S našimi zaměstnanci však zvládnete i tu nejvelkolepější akci bezvadně.

Náhradní pomocný personál obvykle dodáváme pouze na dobu několika dní. V případě potřeby se však lze domluvit i na delším období. Přesvědčte se, že úklidová firma a úklidová agentura nejsou jenom úklid a úklid. Pomůžeme Vám zvládnout kritické situace, zabráníme Vašim problémům a umožníme Vám zvýšit svou prestiž úspěchy, kterých by bez dostatečného počtu zaměstnanců nebylo možné dosáhnout.

Chci vědět víc
 
úklid hotelů

úklid hotelů

úklid hotelů

úklid hotelů

úklid hotelů

úklid hotelů

 
úklid hotelů

úklid hotelů

úklid hotelů

úklid hotelů