Parní čištění – ekologická metoda s maximální účinností

Tzv. parní čištění je překvapivě jednoduchý způsob čištění, který kombinuje vysokou účinnost s ekologičností. Při procesu parního čištění je na povrch čištěného předmětu tryskána horká pára, která rozpustí mastnotu, pronikne do všech nerovností, zahubí roztoče, zárodky alergenů i vajíčka blech a následně je vysána zpět do čisticího stroje. Pomocí regulace tlaku a teploty páry a úhlu její aplikace lze dosáhnout ideálních výsledků.

Co čistit párou?

 • radiátory a podobné těžko přístupné předměty
 • digestoře, plynové vařiče a jiné silně znečištěné a členité předměty v kuchyni
 • záchod a jiná místa s vyšší koncentrací nebezpečných mikrobů
 • spáry a dilatační spoje, které nelze vyčistit jinými metodami

Díky tomu, že pára je plyn, se dokáže dostat do všech skulin a nerovností. Je proto velice vhodná k čištění členitých povrchů, úzkých koutů a nepřístupných mezer. Dobře se rovněž hodí pro čištění míst s vyšší koncentrací mikrobů a nebezpečných zárodků.

Parní čištění je vhodné téměř pro všechny typy povrchů. Výjimkou jsou nelakovaná dřeva a jiné savé přírodní materiály. Nejste-li jisti, zda se pro Váš případ čištění parou hodí, konzultujte vše zdarma s našimi odbornými pracovníky.

Ekologie vede!

Čištění parou se provádí bez použití jakýchkoli chemikálií. Jedinou účinnou látkou je horká pára. Proto je toto čištění šetrnější k čištěnému materiálu i životnímu prostředí. Nižší jsou rovněž nutné náklady, protože parní čistič spotřebovává jenom malé množství vody (voda při přeměně v páru zvětší objem až 1700 krát).

Proč zvolit parní čištění?

 • ekologičnost a šetrnost díky jednoduchému a účinnému principu
 • vysoká účinnost v odstraňování mastnoty, trvalých skvrn i alergenů a zárodků
 • rychlý průběh čištění, který ušetří čas i Vaše peníze
 • dlouhotrvající efekt díky usmrcení a odstranění všech zárodků mikrobů či roztočů
Parní číštění

Jak potvrdila studie amerického Národního institutu pro zdraví (National Institutes of Health), po použití kvalitního vysavače množství alergenů poměrně rychle vzrůstá, zatímco po parním čištění množství alergenů dále klesá. To je způsobeno tím, že horká pára zahubí i všechny zárodky alergenů, takže se jejich populace nemůže obnovovat.

Parní čištění Vám umožní vyčistit během krátké doby i znečištění, které by se jinými metodami čistilo celý den nebo by je vůbec nebylo možné vyčistit. Díky tomu ušetříte čas i peníze.

Proč zvolit právě naši firmu?

Oproti jiným firmám disponujeme několika přednostmi, které pro Vás mohou být dobrým důvodem, abyste parní čištění svěřili právě nám:

 • Používáme kvalitní stroje. Nešetříme na technickém vybavení a k čištění používáme ty nejmodernější stroje.
 • Máme zkušenosti. V oboru čištění se pohybujeme řadu let, svému řemeslu dokonale rozumíme a jdeme s dobou.
 • Můžeme pracovat již za několik hodin. Rádi Vám vyjdeme vstříc ve všem, a to včetně dodací lhůty. Pokud potřebujete čistit ihned, ihned se k Vám vydáme.
 • Naši klienti jsou spokojení. Ideálním doporučením jsou reference našich spokojených klientů.

Kontakt a reference

Pokud máte zájem o kvalitní parní čištění, obraťte se na nás. Rádi zdarma vypracujeme cenovou nabídku, poradíme Vám a pomocí páry vyčistíme všechna Vaše nepřístupná a znečištěná místa. Na vyžádání zašleme požadované reference a těšíme se na úspěšnou spolupráci!

Okna a výlohy jsou to, co je při pohledu zvenku vidět jako první, a zároveň to, co nám umožňuje vidět vnějšek a co přivádí světlo, pokud se nacházíme uvnitř budovy. Okna a výlohy musí být dvojnásobně čisté právě proto, že jsou vidět z obou stran. A jak zajistit jejich dokonalou čistotu? Pomocí úklidové firmy a služeb mytí oken a mytí výloh.

 


Chci vědět víc