Mytí oken, mytí výloh

Okna a výlohy jsou prvním, co zaujme zákazníky a lidi zvenčí, navíc nám přivádějí do interiérů světlo a umožňují vidět okolí z naší kanceláře. Právě protože jsou okna a výlohy vidět z obou stran, je potřeba je důkladně čistit. Jak nejlépe zajistit jejich dokonalou čistotu za každých okolností? Pomocí úklidové firmy a služeb mytí oken a mytí výloh.

Mytí oken nelze brát jako běžný úklid, neboť okna se nacházejí ve výškách a pro přístup k nim musí zaměstnanci úklidové firmy velmi často využít profesionálního vybavení pro průmyslové horolezce a s tím spojené schopnosti a zaškolení. Potřebným vybavením naše společnost samozřejmě disponuje, stejně jako zkušenými profesionály, kteří odvedou kvalitní práci v jakékoliv výšce.

Mytí oken

Naše společnost zajišťuje mytí oken domů, kanceláří a průmyslových prostor, obchodů, restaurací a dalších zařízení. Obzvlášť pečlivě je pak potřeba věnovat se mytí oken, vedoucích do rušných ulic, která je potřeba vyčistit zvlášť důkladně a často s použitím speciální chemie. Netřeba dodávat, že naše společnost nepoužívá jen tak ledajaké čistící prostředky jako jiné úklidové firmy, ale speciálně pro mytí oken certifikované, zdraví nezávadne a vysoce účinné chemické prostředky

Mytí oken i mytí výloh, stejně jako ostatní námi nabízený úklid může proběhnout jednorázově, třeba po malování nebo jiném krátkodobém znečištění, nebo zajistíme pravidelné mytí a čištění oken tak, aby jejich lesk a krása nevadl a nestalo se, že budou zašlé. Při smlouvě o pravidelném mytí oken a výloh samozřejmě nabízíme výhodné slevy jako pro všechny stále zákazníky.

  • zajišťujeme mytí oken ve všech patrech a výškách
  • veškeré práce provádějí zkušení a školení odborníci pomocí certifikovaných čisticích prostředků

Aby byl úklid skutečně kompletní a bylo to vidět, musí nutně dojít také na mytí výloh a mytí oken. Proto se od naší úklidové firmy pečlivého čištění a profesionální úrovni, která předčí kvalitou ostatní úklidové firmy. Bez mytí oken a mytí výloh není úklid.


Chci vědět víc