Úklidové služby

Top Cleaning je mladá a dynamická úklidová firma, jež působí na trhu poskytování úklidových služeb v Praze od roku 2007. Zajišťuje veškeré nejčastěji požadované úklidové služby a řadí se tak do skupiny všech společností, které se nazývají úklidové firmy. Veškeré úklidové služby lze objednat jak jednorázově, tak také pravidelně. A co vše nabízíme?

Úklid kanceláří

Nejžádanější druh úklidu obvykle zahrnuje čištění koberců, odstranění prachu, čištění čalouněného nábytku, mytí oken a vynesení odpadků. Dle přání zákazníka však může obsahovat i speciální práce jako čištění omítky, úklid a čištění sociálních zařízení, čištění radiátorů, svítidel a podobně.

Úklid domácností

Úklid panelových i činžovních domů a bytů, pravidedlný i jednorázový úklid domácností a rodinných domů. Klasické úklidové práce jako luxování, mytí podlah, čištění koberců, stírání prachu, vynášení odpadků, úklid a dezinfekce sociálních zařízení nebo mytí oken mohou být dále doplněny speciálními činnostmi na přání zákazníka.

Technický a průmyslový úklid

Naše úklidová firma si dovede poradit s veškerými výrobními halami, stříkacími boxy, ventilací i továrními dvory. Vyčistíme všechny druhy nečistot a odvezeme odpad.

Speciální úklidové služby

Speciální úklidové služby jako je krystalizace mramoru, ošetření podlah nebo čištění čalouněného nábytku. Díky těmto službám Váš mramor, podlahy i nábytek zůstanou svěží a jako nové i po mnohaletém používání. Díky nejmodernější technice dokážeme téměř nemožné.

Úklidové služby pro hotely

Kromě všech druhů úklidu nabízíme hotelům a restauracím také pomocný personál. Náš pomocný personál, který dovede nahradit i doplnit Vaše vlastní zaměstnance, pomoci v kuchyni či zajistit běžné úklidové služby je vždy k dispozici.

Generální úklid

Generální úklid zahrnuje veškeré práce, které bývají obvykle prováděny zřídka. Krom běžných prací, jako je čištění koberců, mytí oken nebo třeba setření prachu, obsahuje generální úklid také vše ostatní, co je dále potřeba. Ať už to má být čištění lamp a lustrů, mytí radiátorů, čištění kuchyňských linek, mytí mříží a držadel, odvoz stavební suti nebo čištění fasády. S námi již nic nebude problémem.

Čištění koberců

K čištění koberců používáme těch nejmodernějších technologií, především čističů s protiběžnými kartáči a elektrostatickým sběračem nečistot a nejúčinnějších, ale zároveň zcela nezávadných chemikálií, které zajistí dokonalé a šetrné vyčištění veškerých, tedy i vzácných koberců. Stačí zavolat či napsat.

Úklid sněhu

Odklizení sněhu z cest, chodníků, schodišť i velikých ploch, osekání nebezpečných rampouchů i odstranění ledu a aplikace posypu. To vše zajistíme.

Je zbytečné stresovat se s jakýmkoli druhem úklidu, když je zde úklidová firma, která vše dovede zvládnout na jedničku. Žádný strach, zavolejte Top Cleaning.