Jak brzy od obdržení objednávky může Vaše úklidová firma az-uklid můj úklid uskutečnit?

Dokážeme Vám obstarat úklid již do dvou hodin od obdržení objednávky. V takovýchto speciálních případech je ovšem cena vždy domlouvána individuálně. Běžně se úklid provádí do 24 hodin od obdržení objednávky nebo později. Při včasnější objednávce Vám naše úklidová firma nabídne příznivější ceny.

Na čem všem je závislá celková cena za úklid a jaká je obvyklá cena za celkový úklid?

Cena za úklid závisí především na těchto součástech:

  • Záleží, zda se jedná o jednorázový, nebo pravidelný úklid. Na pravidelný úklid dává naše úklidová firma slevy v řádech desítek procent. Minimální cenu jednorázového úklidu máme stanovenu na 960 Kč, je-li úklid prováděn v Praze, a 960 Kč + 12 Kč/km při úklidu mimo Hlavní město Praha.
  • Dále záleží na času, který máme na přípravu úklidu. Pokud potřebujete úklidové služby do 24 hodin, jsou náklady o 20% vyšší. az-uklid pro Vás dovede zajistit úklid dokonce i do dvou hodin od objednání. Zde se ale ceny domlouvají případ od případu.
  • Rozhodující je také doba provádění úklidu. Například při noční práci musíme platit zaměstnancům vyšší plat, což se projeví i v konečné ceně, kterou účtujeme.
  • Důležitý je rovněž stupeň znečištění prostor, kde je prováděny úklid. Je-li Váš objekt velice silně znečištěn a úklid je silně obtížný, může se cena za úklid navýšit v krajním případě i o 40%.

Mohu se stoprocentně spolehnout, že všichni Vaši zaměstnanci jsou bezproblémoví a mají čistý trestní rejstřík?

Každopádně. U úklidové firmy az-uklid pracují výhradně svědomití a nekonfliktní zaměstnanci s čistým trestním rejstříkem. Na požádání Vám můžeme ukázat notářsky ověřené kopie výpisů z rejstříku trestů našich zaměstnanců.

Účtuje si úklidová firma az-uklid za dopravu? Kolik přibližně stojí 1 km cesty?

Úklidová firma az-uklid si účtuje dopravné v závislosti na tom, zda je úklid prováděn v Praze, nebo mimo ni. Na území Hlavního města Prahy je to paušálně 300 Kč, mimo území Hlavního města Prahy pak 12 Kč/km/cesta, pokud se s klientem nedomluvíme individuálně.

Jsou ceny za úklid u úklidové firmy az-uklid v porovnání s ostatními úklidovými firmami vyšší?

K tomu není důvod, pokud se nejedná o nadstandardní služby, které jiné úklidové firmy nenabízejí. Jak se můžete přesvědčit porovnáním našich cen s cenami jiných úklidových firem, úklid u nás rozhodně není drahý. Naše ceny jsou navíc konečné a dodatečně Vás ničím nepřekvapí. Dovedeme se přizpůsobit každému zákazníkovi a jeho finančním možnostem.

Mohu se spolehnout, že pracovníci na místo úklidu skutečně v daný den přijedou?

Dodržování všech smluvených termínů je pro úklidovou firmu az-uklid jedním ze základních pravidel. Proto od nás máte záruku dodržení všech termínů. Kdyby došlo naší vinou ke zpoždění, získáváte od nás slevu na úklid nebo nějakou milou pozornost, abyste viděli, že naše úklidová firma si Vás, našich klientů, váží.

Nebydlím v Praze. Vyplatí se mi i přes to objednávat úklidové služby od Vaší firmy?

Podaří-li se Vám najít úklidovou firmu ve Vašem blízkém okolí, může se vyplatit kontaktovat tuto firmu, protože úklidové firmy si obvykle účtují dopravné, které se potom promítne do koncové ceny za úklid. Naše úklidová firma si u úklidu v rámci Prahy účtuje paušální dopravné 300 Kč a u zakázek mimo území Hlavního města Prahy potom 12 Kč/km/cesta.

Existuje minimální cena, kterou vždy musím za úklid zaplatit?

U jednorázového úklidu má úklidová firma az-uklid stanovenou minimální cenu 960 Kč (popř. 960 Kč + 12 Kč/km při úklidu mimo Hlavní město Praha). Tyto minimální ceny ovšem platí jenom u našich nových zákazníků a jednorázových úklidů. Se stálými zákazníky a u pravidelných úklidových prací se minimální ceny vždy domlouvají individuálně mezi zákazníkem a naší firmou.

Zákazník je u az-uklid na prvním místě.

Převezmeme všechny problémy, které úklid obnáší, do své kompetence a jistě poznáte příjemný rozdíl hned od počátků naší spolupráce.

S naší firmou uvidíte, že zákazník je pro nás na prvním místě. K Vaší spokojenosti jsme schopni zařídit úklid v jakoukoli denní i noční hodinu na libovolném místě.

Nově můžete využít také slevu, kterou pro vás naše úklidová firma az-uklid připravila při on-line poptávce a objednávce služeb pomocí internetu.

Naše úklidová firma je tu pro Vás stále!

Všechny úklidové práce zajišťuje úklidová firma az-uklid 7 dní v týdnu a 24 h denně. A to vše po celé ČR.

Naše zkušená firma je připravena Vám poskytnout prostřednictvím svých zaměstnanců kompletní úklidové služby v maximálně profesionální kvalitě.

Ušetřete svůj cenný čas!

Ušetřete cenný čas a vyřiďte vše potřebné rychle, v pohodlí pracovny přímo od svého počítače. Pracovníci naší úklidové firmy obratem odpoví na Všechny Vaše dotazy, a to v průběhu celých 24 hodin denně prostřednictvím internetu i telefonní linky.

Všechny připomínky nebo požadavky vyřešíme se službou EXPRESS v minimálním čase. Jak přesně postupujeme, když naši firmu kontaktujete, naleznete zde.

Přizpůsobíme Vám úplně všechno!

Od způsobu provádění úklidových prací přes dobu, kdy je úklid prováděn, po všechny ostatní vlastnosti úklidu, vše vždy přizpůsobíme Vašim potřebám a požadavkům.

Úklidová firma az-uklid se dovede postarat také o generální úklid nebo údržbu chodníků a jiných venkovních ploch, odklízení sněhu a jiné práce.

Nabízíme rovněž mytí oken a skleněných výloh, extrakční čištění koberců nebo strojní čištění garáží. Naše pravidelné i jednorázové úklidové služby Praha vždy oceňovala.

Pojďte s dobou a nechejte všechny popsané práce profesionálům.

Úklidová firma az-uklid je tu jen pro Vás.

Ke každému svému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se mu vyjít vstříc ve všech požadavcích, aby byl vždycky maximálně spokojen. Naši pracovníci jsou do jednoho důkladně prověřeni a jsou přijímáni podle náročných přijímacích podmínek.


Chci vědět víc