Naše úklidová firma dbá na dokonalé výsledky svojí práce, aby byl zákazník vždy maximálně spokojen. Bez spokojených zákazníků totiž nemůže být ani spokojené úklidové firmy.

Aby mohl být výsledek práce úklidové firmy dokonalý, je třeba, aby bylo dbáno na výběr zaměstnanců, kteří ji budou provádět. Úklidová firma samozřejmě může najmout brigádníky, důchodce či kohokoli jiného, kdo si rád přivydělá. Uklidit přeci zvládne každý. Tak jednoduché to ale není. Naše cesta je proto jiná.

  • vzdělání
  • zkušenost
  • specializace
  • stálé zlepšování

První, co musí uchazeč o pracovní místo u úklidové firmy Top Cleaning absolvovat, je vstupní pohovor. Zde také předloží výpis z rejstříku trestů, aby dokázal, že nebyl nikdy trestán. Nepustíme Vám přeci do bytu zloděje nebo podvodníka. U pohovoru dále zjišťujeme specifika o uchazečových zkušenostech v oboru, které nám již popsal v životopisu. Důležitý je také celkový celkový dojem, fyzická zdatnost či zkušenosti se samostatnou prací, ať už jakoukoli.

Pokud uznáme uchazeče hodna stát se naším úklidovým zaměstnancem, přichází na řadu školení, věc, které se nově přijatý zaměstnanec již nezbaví. Všichni zaměstnanci jsou totiž pravidelně školeni v cizině i u nás, aby dovedli držet krok s moderními technologiemi a svými pracovními postupy reflektovali soudobý technologický vývoj.

Nováček se nejprve vše naučí, pracuje pod dohledem a vytváří si svou specializaci. Nemáme zaměstnance pro všechno, jako je to možné vidět u jiných úklidových firem, ale právě naopak, každý zaměstnance se specializuje na jednen konkrétní druh úklidu, kupř. chemické čištění koberců nebo mytí oken výškových budov, což mu umožňuje dosáhnout dokonalé zběhlosti.

Úklid domácností, úklid kanceláří, technický úklid, veškeré úklidové služby, zde všude leží specializace našich zaměstnanců. Přesvědčte se o jejich kvalitách.